Sağlıklı Yaşam, Terapi, Veterinerlik

İstanbul’da Matrix temel kullanım eğitimi

Geleceğin Tıbbı ve “Sağlığın Ritmi” ile tanışıp Matrix Ritim Terapisti olmak ister misiniz?

17 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 10:00-17:00 arasında ‘Matrix Ritim Terapisi Temel Kullanım Eğitimi ve Workshop’unu İstanbul’da gerçekleştiriyoruz.

Dr.Randoll Enstitüsü Türkiye Temsilcisi ve Eğitmeni Op. Dr. Mustafa Erşin ile birlikte, yetkili eğitmen Dr. Sait Sevinç’in vereceği eğitime dahil olan katılımcılar; Matrix Ritim Terapisi Konsepti, Matrixmobil®️ cihazının temel yapısı ve kullanımının yanısıra; bilgi alışverişi yapma, uygulamayı görme ve deneyimleme imkanına sahip olacak.

Bir gün boyunca sürecek olan eğitim; teorik ve pratik olmak üzere iki bölümde gerçekleşecek. Eğitimi tamamlayan katılımcılar, Dr. Randoll Enstitüsü tarafından onaylanan ‘Matrix Rhy

MatrixMobil Cihazını edinerek bu programa katılanlar, “Matrix Health Partner” veya “Matrix Wellnes Partner “ ünvanlarını kazanmanın ilk adımını atmış olacaklardır. Programı başarı ile tamamlayan diğer katılımcılar ise “Matrix Ritim Terapisti” bilgi bankasına kaydedilerek, istihdam ihtiyacı olan ve Matrix Ritim

Terapisi uygulayan merkezlere yönlendirilme imkanına sahip olacaktır.

Matrix Ritim Terapisi Temel Kullanıcı Sertifikası ve programa bağlı olarak verilecek uygulama eğitimleri sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Bu nedenle program için ön kayıt yaptırılması gerekmektedir.

📍Eğitim Yeri:
Eğitim Mahallesi, Uğurelli Sokak, No:1 Sadıkoğlu 1 İş Merkezi, D:2 Kadıköy-İstanbul

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için bize ulaşabilirsiniz.

📞 +90 549 451 79 79
📞 +90 533 580 55 82

Güncel Yazılar