eğitim, Matrix Ritim Terapisi, temel kullanım eğitimi, workshop

Matrixmobil® Temel Kullanım Semineri ve Workshop

10/12/2023
10:00
- 10/12/2023
17:00
Adres: İstanbul
İletişim Telefonu: +90 549 451 79 79 / +90 232 421 21 69
İletişim E-posta Adresi: bilgi@marhythe.com.tr

Matrix Health Practioner olmanın ayrıcalığını yaşamak ister misiniz?

10 Aralık 2023 Pazar günü hekim ve fizyoterapistlere yönelik ‘Matrixmobil® Temel Kullanım Semineri ve Workshop’u ile İstanbul’dayız. Eğitimin yapılacağı açık adres önümüzdeki günlerde bildirilecektir.

Dr. Randoll Enstitüsü Türkiye Temsilcisi ve Eğitmeni Dr. Mustafa Erşin ile Matrix Health Partner Uzm. Fzt. Osteopat İlbilge CEBECİ eğitimciliğini üstlendiği; hekim ve fizyoterapistlerin katılabileceği workshop programına dahil olanlar Matrix Ritim Terapisi Konsepti, Matrixmobil® cihazının temel yapısı ve kullanımını öğrenmenin yanısıra; Matrix Ritim Terapisi’ni hem uygulama hem de deneyimleme şansını elde edecekler.

Bu programı tamamlayan katılımcılar; Dr. Randoll Enstitüsü tarafından onaylanan ‘Matrix Rhythm Therapy Health Practitioner’ sertifikasını elde ederek, Matrix Ritim Terapisi’ni uygulama hakkına sahip olacaklar.

Matrixmobil® cihazı almak üzere programa katılanlar ücretsiz olarak workshopa alınacak olup, daha sonra edinenlere de cihaz bedeline eğitim indirimi yansıtılacaktır.

Geleceğin Tıbbı ve ‘sağlığın ritmi’ ile tanışacağınız bu workshop, sınırlı sayıda katılımcıya açık olduğundan kayıt yaptırılması zorunludur.

Yaklaşan Etkinlikler