Sağlıklı Yaşam, Terapi

Matrix Temel Kullanım Eğitimi ve Workshop-İstanbul

17/09/2022
10:00
- 17/09/2022
17:00
Adres: Eğitim Mahallesi, Uğurelli Sokak, No:1 Sadıkoğlu 1 İş Merkezi, D:2 Kadıköy-İstanbul
İletişim Telefonu: +90 549 451 79 79 / +90 533 580 55 82

Dr.Randoll Enstitüsü Türkiye Temsilcisi ve Eğitmeni Op. Dr. Mustafa Erşin ile birlikte, yetkili eğitmen Dr. Sait Sevinç’in vereceği eğitime dahil olan katılımcılar; Matrix Ritim Terapisi Konsepti, Matrixmobil®️ cihazının temel yapısı ve kullanımının yanı sıra; bilgi alışverişi yapma, uygulamayı görme ve deneyimleme imkanına sahip olacak.

Bir gün boyunca sürecek olan eğitim; teorik ve pratik olmak üzere iki bölümde gerçekleşecek. Eğitimi tamamlayan katılımcılar, Dr. Randoll Enstitüsü tarafından onaylanan ‘Matrix Rhythm Therapy Practitioner’ sertifikasını elde ederek, Matrix Ritim Terapisi’ni uygulama hakkına sahip olacaklar.

MatrixMobil Cihazını edinerek bu programa katılanlar, “Matrix Health Partner” veya “Matrix Wellnes Partner “ ünvanlarını kazanmanın ilk adımını atmış olacaklardır. Programı başarı ile tamamlayan diğer katılımcılar ise “Matrix Ritim Terapisti” bilgi bankasına kaydedilerek, istihdam ihtiyacı olan ve Matrix Ritim Terapisi uygulayan merkezlere yönlendirilme imkanına sahip olacaktır.

Matrix Ritim Terapisi Temel Kullanıcı Sertifikası ve programa bağlı olarak verilecek uygulama eğitimleri sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Bu nedenle program için ön kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Yaklaşan Etkinlikler