Matrix Ritim Terapisi, Sağlıklı Yaşam, Terapi

Matrix Ritim Terapisi Temel Kullanım Eğitimi ve Workshop-Ankara

03/12/2022
10:00
- 03/12/2022
17:00
Adres: Ankara
İletişim Telefonu: +90 232 421 21 69 / +90 549 451 79 79

Geleceğin Tıbbı ve “Sağlığın Ritmi” ile tanışıp Matrix Ritim Terapisti olmak ister misiniz? 3 Aralık 2022 Pazar günü ‘Matrix Ritim Terapisi Temel Kullanım Eğitimi ve Workshop’unu gerçekleştirmek için Ankara’dayız.

Dr.Randoll Enstitüsü Türkiye Temsilciliği tarafından verilecek eğitime dahil olan katılımcılar; Matrix Ritim Terapisi Konsepti, Matrixmobil® cihazının temel yapısı ve kullanımının yanısıra; bilgi alışverişi yapma, uygulamayı görme ve deneyimleme imkanına sahip olacak.

Bir gün boyunca sürecek olan eğitim; teorik ve pratik olmak üzere iki bölümde gerçekleşecek. Eğitimin iki bölümünü de tamamlayan katılımcılar, Dr. Randoll Enstitüsü tarafından onaylanan ‘Matrix Rhythm Therapy Practitioner’ sertifikasını elde ederek, Matrix Ritim Terapisi’ni uygulama hakkına sahip olacaklar.

Matrixmobil® cihazını edinerek bu programa katılanlar, “Matrix Health Partner” veya “Matrix Wellnes Partner “ ünvanlarını kazanmanın ilk adımını atmış olacaklardır. Programı başarı ile tamamlayan diğer katılımcılar ise “Matrix Ritim Terapisti” bilgi bankasına kaydedilerek, istihdam ihtiyacı olan ve Matrix Ritim Terapisi uygulayan merkezlere yönlendirilme imkanına sahip olacaktır.

Matrix Ritim Terapisi Temel Kullanım Semineri ücreti KDV dahil 300 TL’dir. Temel Kullanıcı Sertifikası ve programa bağlı olarak verilecek uygulama eğitimlerinin ücreti ise KDV dahil 1.800 TL’dir.

Matrixmobil® cihazını alarak programa katılanlar eğitime ücretsiz alınacak olup, daha sonra edinenlere ise cihaz bedeli üzerinden eğitim indirimi yansıtılacaktır.

Program sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Bu nedenle program için ön kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Yaklaşan Etkinlikler