Terapi

24. International Matrix Workshop

Matrix Health Partner eğitimi

Dr.Randoll Enstitüsü tarafından 24.sü düzenlenecek olan Matrix Çalıştayı, bu yıl 08 – 15 Ekim 2022 tarihleri arasında İzmir Çeşme Ilıca Otel’de gerçekleşiyor!

Dünyanın birçok yerinden matrix ritim terapistinin katılımı ile gerçekleşecek olan bu çalıştay; özellikle bilgilerini daha da derinleştirmek ve Matrix Ritim Terapisini terapi konseptlerine daha etkin bir şekilde entegre etmek isteyen kullanıcılara yöneliktir. Uygulamalarında kendi eğitimlerini vermek isteyen Matrix Health Partner’lar da bu fırsatı bu amaçla ileri eğitim olarak kullanabilirler.

5 gün boyunca sürecek olan bu ileri kullanım eğitimi; teorik ve pratik olmak üzere iki bölümde gerçekleşecek. Eğitimi tamamlayan katılımcılar, Dr. Randoll Enstitüsü tarafından onaylanan ileri düzey kullanıcı sertifikasını elde ederek, Matrix Ritim Terapisi’ni Health Partner, Wellness Partner ya da Vet Partner olarak uygulama hakkına sahip olacaklar.

Öte yandan etkinlik termal otelde yapılacağı için; eğitime konaklamalı katılacak tüm katılımcılar otelin spa ve termal olanaklarından da yararlanarak küçük bir tatil şansı yakalayacaklar.

📍Eğitim Yeri:

Ilıca Spa&Termal Otel, Çeşme-İzmir

Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın:

Enermed Özel Sağlık Hizmetleri

232 421 21 69 – 549 451 79 79

Güncel Yazılar